Serious web development

Development capaciteit nodig?
Huur nu een van onze
{
|
}
teams.

Waarom?

Onze drijfveer? Hoogwaardige en schaalbare oplossingen bouwen voor technisch complexe vraagstukken. Hoe groter de uitdaging, hoe beter.

Daarom ontwikkelen we webapplicaties die klaar zijn voor morgen, voor onze tech driven klanten. Altijd met oog voor kwaliteit. Wat goed is is wendbaar, uitbreidbaar en leeft langer.

Duurzaam succes creëren we samen met onze klanten: door face-to-face te werken en te investeren in een hechte relatie.

Hoe?

We leveren compacte development teams aan start-ups en scale-ups, voor hun web-based software. We vullen je behoefte aan hoog niveau capaciteit in, als je primaire technische partner of als versterking van je bestaande team.

Onze teams zijn ingewerkt en hanteren een fijngeslepen agile werkwijze. Een team nodig? Wij zijn ready-to-go.

Webtechnologie zit in ons bloed. We zijn altijd op zoek naar eleganter, efficiënter, beter. Meer weten over ons software proces, skills en tools? lees verder

Mensen

We zijn een vaste, hechte club. We hebben een WO-achtergrond in bijvoorbeeld cyber security, wiskunde of informatica. We zijn breed geïnteresseerd en werken graag in verschillende contexten aan technisch uitdagende toepassingen.

Daniel

Researcher


daniel@tweedegolf.com

Ruben

Senior developer


ruben@tweedegolf.com

Bram

Senior developer


bram@tweedegolf.com

Max

Developer


max@tweedegolf.com

Marlon

Lead developer


marlon@tweedegolf.com

Erik

Scrum master


erik@tweedegolf.com

Wouter

Senior developer


wouter@tweedegolf.com

Hugo

Scrum master


hugo@tweedegolf.com

Opdrachtgevers

Planviewer
Askja
GarDsign
Pas Reform
Gemeente Oss
Olifantenpaadje
Hekkelman
Gemeente Nijmegen

tweede golf

Contact

  • 024 - 30 10 484
  • info@tweedegolf.nl

Adres

  • Castellastraat 26
  • 6512 EX Nijmegen