Serious web development

Development capaciteit nodig?
Huur nu een van onze
{
|
}
teams.

Waarom?

Onze drijfveer? Hoogwaardige en schaalbare oplossingen bouwen voor niet alledaagse vraagstukken. Hoe groter de uitdaging, hoe beter.

Daarom ontwikkelen we webapplicaties die klaar zijn voor morgen. Voor tech driven start-ups en scale-ups, die net als wij weten dat goede software wendbaar en uitbreidbaar is en dus langer leeft.

Hoe?

We leveren compacte development teams aan start-ups en scale-ups. Als je primaire technische partner of als versterking van je bestaande team.

Onze developers werken al jarenlang samen, zijn ingewerkt en hanteren een fijngeslepen agile werkwijze. Een team nodig? Wij zijn ready-to-go.

Open source webtechnologie zit in ons bloed. Node.js, Symfony framework, React + Redux, Rust... Altijd op zoek naar eleganter, efficiënter, beter. Meer weten over ons software proces, skills en tools? lees verder

Mensen

Gedreven, perfectionistisch, no-nonsense. Een hechte club, van specialisten die al jarenlang met elkaar samenwerken. Met WO-opgeleide senior developers, met een achtergrond in cyber security, wiskunde en informatica.

Daniel

Researcher


daniel@tweedegolf.com

Ruben

Senior developer


ruben@tweedegolf.com

Bram

Senior developer


bram@tweedegolf.com

Marlon

Co-owner & CTO


marlon@tweedegolf.com

Erik

Co-owner & Business analyst


erik@tweedegolf.com

Wouter

Senior developer


wouter@tweedegolf.com

Hugo

Co-owner & Developer


hugo@tweedegolf.com

Anouk

Business developer


anouk@tweedegolf.com

Henk Dieter

Backend developer


henkdieter@tweedegolf.com

Onze teams werken nu voor

Planviewer
RIVM
Askja
Pas Reform
Olifantenpaadje
GarDsign

Awards

Fd Gazellen 2018

tweede golf

Contact

  • 024 - 30 10 484
  • info@tweedegolf.nl

Adres

  • Castellastraat 26
  • 6512 EX Nijmegen