Ons kantoor bevindt zich in de levendige wijk Bottendaal naast Bakkerscafé Brood op de Plank op het terrein van de vroegere wasmiddelenfabriek Dobbelman.

Tweede golf

Castellastraat 26
6512 EX Nijmegen

Daniel

Web researcher

daniel@tweedegolf.com

Ruben

Software Engineer

ruben@tweedegolf.com

Bram

Backend developer

bram@tweedegolf.com

Marlon

Co-owner & Lead developer

marlon@tweedegolf.com

Erik

Co-owner & Business analyst

erik@tweedegolf.com

Wouter

Software Engineer

wouter@tweedegolf.com

Hugo

Co-owner & Backend developer

hugo@tweedegolf.com

Anouk

Business developer

anouk@tweedegolf.com

Henk Dieter

Backend developer

henkdieter@tweedegolf.com

Meer over ons