Ons kantoor bevindt zich in de levendige wijk Bottendaal naast Bakkerscafé Brood op de Plank op het terrein van de vroegere wasmiddelenfabriek Dobbelman.

Tweede golf
Castellastraat 26
6512 EX Nijmegen

Daniel

Front-end developer

daniel@tweedegolf.com

Ruben

Software Engineer

ruben@tweedegolf.com

Bram

Backend developer

bram@tweedegolf.com

Marlon

Co-owner & Lead developer

marlon@tweedegolf.com

Erik

Co-owner & Software engineer

erik@tweedegolf.com

Wouter

Embedded software consultant

wouter@tweedegolf.com

Hugo

Co-owner & Business developer

hugo@tweedegolf.com

Henk Dieter

Embedded software engineer

henkdieter@tweedegolf.com

Len

Business developer

len@tweedegolf.com

Tinka

HR manager

tinka@tweedegolf.com

Marlon

Backend developer

marlonpeeters@tweedegolf.com

David

Security software engineer

david@tweedegolf.com

Folkert

Embedded software engineer

folkert@tweedegolf.com

Arjen

Security software engineer

arjen@tweedegolf.com

Meer over ons